Cześć!

Nazywam się Agnieszka Jędrej i miło mi Cię tu gościć!

Jestem dyplomowaną wizażystką z 11-letnim doświadczeniem w branży. Wizaż to przede wszystkim moja największa pasja i miłość do upiększania.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując przy sesjach zdjęciowych z najlepszymi fotografami w Polsce, przy reklamach Tigera, Liptona, Tarczyński czy  teledyskach znanych artystów.

Na co dzień współpracuję z gwiazdami dbając o ich wizerunek. Zaufały mi  m.in. Doda, Ola Ciupa, Klaudia Halejcio, Karolina Pisarek i Patricia Kazadi. Pracuję przy programach takich jak: Onet Rano, Kanał Sportowy, Eska Info, Gorąca20 w Eska Tv.

Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe zarówno dla makijażystów początkujących jak i tych co chcą poszerzyć swoje kompetencje. Podczas lekcji na potrzeby własne uczę kobiety jak malować się na dzień i na wieczór.

Wykonuję makijaże okazjonalne, biznesowe, ślubne, gdzie dbam o wygląd Panien Młodych oraz ich gości.

W mojej pracy skupiam się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do każdego klienta oraz na naturalnym podkreślaniu piękna.

Zadowolenie i uśmiech moich klientek to największa nagroda i satysfakcja.

Zapraszam!

Pracuję na kosmetykach profesjonalnych i markach selektywnych: YSL, Charlotte Tilbury, MAC, Estee Lauder, KKW Beauty, Anastasia Beverly Hills, Laura Mercier, Marc Jacobs, Zoeva, Too Faced, Tarte…